Kaymakamımız Sayın Ünal COŞKUN Perşembe günleri halkla buluşacak.
Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarımızın sıkıntılarıyla her zaman alakadar olan ve her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelen Sayın Kaymakamımız  planlı plansız programları, toplantıları, ziyaretleri ve İlçe Kaymakamlığı görevinin yanısıra Bolu Vali Yardımcılığına da görevli olduğundan bazı günlerde Kaymakamlık Makamında bulunamamaktadır. Bu gibi durumlarda görüşme talebiyle Kaymakamlığımıza başvuran vatandaşlarımız Sayın Kaymakamımız ile görüşememekte ve kendisine ileri bir tarihe randevu verilmektedir. Bu durum; büyük çoğunluğu ilçemizin uzak mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımız için ayrı bir külfet oluşturmaktadır. Bu olumsuz durumun önüne geçmek amacıyla Kaymakamımız Sayın Ünal COŞKUN  tarafından ilçemizin halk pazarının da kurulduğu Perşembe günü “Halk Günü” olarak ilan edilmiştir.
Bundan böyle her haftanın Perşembe günleri 09.00-11.00 saatleri arası Halk Günü olacak ve Sayın Kaymakamımız ile görüşmek isteyen vatandaşlarımız Kaymakamlık Makamında kabul edilecektir.
Vatandaşlarımız gerek yüz yüze gerekse telefon ile istedikleri gün ve saatle Sayın Kaymakamımız ile görüşebilirler ancak; bahsedilen günün ve saatlerin dışında kalan zamanlarda Sayın Kaymakamımız ile görüşmek isteyen vatandaşlarımız öncelikle 0374 341 4470 numaralı telefonu arayarak Sayın Kaymakamımızın makamında olup olmadığını teyit etmeleri ve daha sonra Kaymakamlığımıza gelmeleri vatandaşlarımız açısından daha uygun olacaktır.
Halkımıza saygıyla duyurulur.