İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI.    
 
5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 40. Maddesi gereğince yapılması gereken İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Naim AKGÜL başkanlığında Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri’nin katılımı ile 21.03.2017  Salı  günü saat 10:00’da Kaymakamlık Toplantı Salon’unda yapıldı.
Yapılan İlçe İdare Şube Toplantısına Kaymakamımız Sayın Mehmet Naim AKGÜL,  İlçe Emniyet Müdür Vekili Halit ÇITIR, İlçe Jandarma Komutanı H. İbrahim AKPINAR, Yazı İşleri Müdürü Nurcan KUTLU HABEK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YEŞİL, İlçe Malmüdürü  Vekili Nurdan ERDEM, İlçe Tapu Sicil Müdürü  Vekili Mehmet AÇIL, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili naime ALIMLI, İlçe Özel İdare Müdürü Tansel GÜLEN, İlçe Nüfus Müdürü Hülya SEYFELİ, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ömer KARAMAN, İlçe Müftüsü Mehmet KAPUCU, İlçe  Sağlık Müdürü Özge ULU, Orman İşletme şefi Mustafa ÖZSOY ve diğer daire amirleri katıldı.
Kaymakamımız Sayın Mehmet Naim AKGÜL’ ün  konuşması ile başlayan toplantı, toplantı gündemin okunmasıyla açıldı. Gündemin devamında Kurumların çalışmaları,düzeni ve işleyişleri ile ilgili istişare yapıldı. Kurumların sorunları ve sorunlar için oluşturulabilecek çözüm önerileri konuşuldu. Toplantıda alınan kararların ardından saat 10.00’de başlayan toplantı saat 11.00’da sona erdi. İlgili sorun ve öneriler katılımcılar arasında görüşülerek toplantı sona erdi.