İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR                                                  
                      
TARİH
ADI-SOYADI
AÇIKLAMA
05.08.1991-01.09.1994
Anıl Cengiz ÖZGÜN
Ankara Valiliği Kaymakam Adayı-Asaleten
30.05.1995-05.09.1997
Abdulkadir KAYA
Yozgat Kaymakam Adayı-Asaleten
05.09.1997-18.08.1999
Mustafa YILDIZ
Gümüşhane Kaymakam Adayı-Asaleten
18.08.1999-18.10.1999
Remzi TURAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü-Vekaleten
14.11.1999-08.05.2000
Remzi TURAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü-Vekaleten
08.05.2000-18.10.2000
Mustafa YILDIZ
İl Kriz Merkezinde görevli iken- Asaleten
18.10.2000-04.10.2002
Cahit IŞIK
Refahiye Kaymakamı-Asaleten
22.11.2002-02.04.2003
Selda ÖZGÜVEN KURAK
Mengen Kaymakamı-Vekaleten
02.04.2003-20.05.2003
Alper BALCI
Seben Kaymakam Vekili-Vekaleten
12.06.2003-21.09.2005
Abdulkadir MAHMUTOĞLU
Adıyaman/Sincik Kaymakamı-Asaleten
14.10.2005-30.04.2006
Cevat UYANIK
Sakarya Kaymakam Adayı-Vekaleten
27.10.2006-22.08.2008
Mehmet Murat ÇEKMEN
Bozova Kaymakamı-Asaleten
2008-2010
Bilal YAVAŞ
Asaleten
04.10.2008-03.03.2009
Ahmet Süheyl ÜÇER
Mengen Kaymakamı-Vekaleten
2011-2013
Barış AKTAN
BOLU/Göynük Kaymakamı-Asaleten
30.06.2013-31.12.2013
Osman SAYILIR
Ağrı Valiliği Kaymakam Adayı- Vekaleten
01.01.2014-30.06.2014
Fahrettin DEMİR
Kastamonu Valiliği Kaymakam Adayı
30.06.2014-27.08.2016
Kenan ERENOĞLU
Asaleten
 27.08.2016 - 03.10.2016            Ünal COŞKUN      Bolu Vali Yadımcısı - Vekaleten
 03.10.2016 - 31.10.2016            Rıdvan DEMİR   Bolu Valiliği - Kaymakam Adayı -Vekaleten
 31.10.2016 - 06.03.2017               Ünal COŞKUN      Bolu Vali Yadımcısı - Vekaleten
           06.03.2017       Mehmet Naim AKGÜL  Balıkesir Valiliği - Kaymakam