YENİÇAĞA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
 
05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kuruluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği ekinde yayınlanan Ek-1 listeye göre düzenlenmiştir.
GÖREVİ ADI SOYADI
KAYMAKAM Mehmet Naim AKGÜL
2.Belediye Başkanı Recayi ÇAĞLAR
İlçe Jandarma Komutanı Halil İbrahim AKPINAR
3.Enstitü ve Yüksekokul Müdürleri
Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu İbrahim ÇAKIR
4.İlçe Genel Kolluğunun En Üst Amiri
İlçe Emniyet Müdürü V. Halit ÇITIR
5.Enstitü ve Yüksekokul Müdür Yardımcıları
Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Öğr.Gör.Murat TABANOĞLU
Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Öğr.Gör. Ayhan TERZİBAŞ
6.İktidar Partisi, Ana Muhalefet Partisi ve TBMM'de Grubu Bulunan Diğer Partilerin (Alfabetik Sıraya Göre ) İlçe Başkanları
(AKP) Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Uğur ŞAHİN
(CHP) Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Birol GÜLER
(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Emirhan Ali EGECİ
7.Resmi Gazetedeki Bakanlar Kurulu Listesindeki Sıraya Göre Bakanlıkların Bölge ve İlçe Teşkilatındaki Amir, Başkan ve Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenecek İlköğretim ve Ortaöğretim Okul Müdürleri
Başbakanlık
İlçe Müftüsü Nihat AKTAŞ
8.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar
İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ömer KARAMAN
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
Tapu Müdürü V. Mehmet AÇIL
Gençlik ve Spor Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tansel GÜLEN
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü V. Murat KONUK
İçişlerine Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
İlçe Yazı İşleri Müdürü Nurcan KUTLU HABEK
İlçe Nüfus Müdürü Hülya SEYFELİ
Maliye Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
İlçe Malmüdürü V. Nurdan ERDEM
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Faruk ÖZDEMİR
Orman ve Su İşleri Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
Yeniçağa Orman İşletme Şefi Mustafa ÖZSOY
Çapaklı Orman İşletme Şefi Mehmet BOZKURT
Sağlık Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
İlçe Sağlık Müdür V. Süleyman ÖZSARI
Ulaştırma ,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına Bağlı Kurum ve Kuruluşlar
İlçe PTT Müdürü İbrahim YILDIZ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenecek İlköğretim ve Ortaöğretim Okul Müdürleri
Mehmet Çelik İlkokul Müdürü Şenol TEMELTAŞI
Yaşar Çelik İlkokul Müdürü Kemal YILDIZ
Şair Dertli İlköğretim Müdürü Ali DEMİR
Mehmet Çelik Ortaokul Müdürü Halil TURAN
Yaşar Çelik Ortaokul Müdürü Kemal ERSAN
Yaşar Çelik  Çok Programlı Anadolu  Lisesi Harun KUTAN
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa DEĞER
Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Zafer YURTSEVER
Mesleki Eğitim Merkez Müdürü Serkan ASLAN
9.Kamu Bankalarının Müdürleri, KİT ve TRT Üst Yöneticileri
Ziraat Bankası Müdürü Hakan LEVENT
İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri
İl Genel Meclis Üyesi Erhan ÇİFTÇİ
İl Genel Meclis Üyesi Erdoğan YETKİN
Belediye Meclis Üyeleri  
Yeniçağa Belediyesi Meclis Üyesi Aydın GÜLMEZ
Yeniçağa Belediyesi Meclis Üyesi Faruk ŞAHİN
Yeniçağa Belediyesi Meclis Üyesi Nusret SOYSAL
Yeniçağa Belediye Meclis Üyesi İbrahim AYDEMİR
Yeniçağa Belediye Meclis Üyesi Yahya DOĞANAY
Yeniçağa Belediye Meclis Üyesi Mustafa BALCI
Yeniçağa Belediye Meclis Üyesi İsmail BİÇER
Yeniçağa Belediye Meclis Üyesi İsmail UYSAL
10.Mesleki Kuruluşlar ve En Fazla Üyeye Sahip Basın Kuruluşunun Temsilcileri
Esnaf ve Sanayi Odası Başkanı Halit ÖLMEZ
Şoför Odası Şube Başkanı Sadık CANLI
Ziraat Odası Başkanı Necati AYDOĞAN
11.Kamu Yararına Çalışan Dernek Başkanları
Türkiye Kızılay Derneği Yeniçağa Şubesi Başkanı Tevfik AY
Türk Hava Kurumu Yeniçağa Şubesi Başkanı İsmail KARADAŞ