Sayın Valimiz Aydın BARUŞ İlçemizi ziyaret etti.
 
                    Bolu Valisi Aydın BARUŞ vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında halka buluştu. İlk olarak Mahalle Ve Köy Muhtarları ile bir araya gelen Vali BARUŞ'a İlçeye ziyaretleri sırasında Kaymakam Mehmet Naim AKGÜL, Belediye Başkanı Recayi Çağlar ve ilçe daire amirleri eşlik etti.
          İlçe'ye bağlı köy ve mahalle muhtarlarının sorun, istek ve önerilerinin dinlendiği toplantı, Sayın Kaymakamımız Mehmet Naim AKGÜL'ün konuşması ile başladı. Ardından Sayın Valimiz Aydın BARUŞ ''Burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum, sizler hem halkın hem kamunun temsilcisisiniz, ülkemizin huzur ve güvenine, vatandaşımızın refahına katkı sağlayacak her olayın içinde sizler varsınız. Bu nedenle sizleri çok önemsiyoruz ve sizlerin bizleri her zaman rahatsız etmesini, vatandaşın dileklerini taleplerini bizlere iletmesini istiyoruz.'' dedi.
         Daha sonra Sayın Valimiz Aydın BARUŞ beraberindeki heyet ile birlikte semt pazarına giderek pazar yerindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet ettikten sonra; İlçemiz Camiatik Mahallesinde ikamet eden şehidimiz J.Er Seyit Ali ÖZKAYA'nın anne ve babasına ziyarette bulundu.
        Ardından Valimiz Sayın Aydın BARUŞ Hükümet Konağında Sayın Kaymakamımız Mehmet Naim AKGÜL'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.